4 Moms


Знаменитий американський виробник найбільш інноваційних і технологічно досконалих у світі товарів для дітей, на думку багатьох фахівців. Історія компанії почалася в 2005 році, коли Rob Daley і Henry Thorne вирішили створити компанію, що в корені змінила б ринок дитячих товарів. В основі створення фірми лежать ідеї 4-х мам з фокус-групи, яку вони створили для вивчення, розробки та тестування нової дитячої продукції. Причиною цього стали не стільки міркування запустити свій бізнес-проект, а особисті цілі, адже в загальній кількості ці матусі мали 15 дітей. Саме вони запропонували назву «4Moms», що в перекладі означає «для мам» або «4 мами».

Свою популярність, американський бренд отримав за рахунок дивовижної функціональності та сучасним технологіям, які активно застосовуються в розробці. Товари 4moms: дитячі коляски, гойдалки-шезлонги, ліжка-манежі, продаються в 50 країнах по всьому світу. Користь для дітей та зручність для батьків унікальної продукції бренду були відзначені низкою нагород, в тому числі престижною нагородою Red Dot Design Award за манеж breeze і гойдалки rockaRoo.

Сьогодні 4moms - це стрімко зростаюча, сучасна компанія, яка створює виключно унікальні, надійні, що не мають аналогів по функціональності і дизайну товари для малюків та їх батьків!