Bestway


Компанія Bestway - це один з найбільших виробників надувної продукції: басейни, матраци, надувні крісла, батути, човни, круги для плавання, надувні іграшки та інші товари для літнього відпочинку з дітьми.

Бренд був заснований в 1993 році фірмами США і Китаю. А сьогодні - це мережа величезних багатонаціональних виробництв, розташованих по всьому світу.

Провідні американські та європейські дизайнери компанії, щороку розробляють десятки нових оригінальних проектів, приділяючи особливу увагу безпеці своєї продукції. Виробництво BestWay проходить суворий контроль на всіх етапах, починаючи від перевірки матеріалів та закінчуючи тестуванням на безпеку готових виробів. Всі товари BestWay мають міжнародний сертифікат ISO 9001.

Саме висока якість і доступні ціни дозволили торговій марці заслуговувати щорічне звання однієї з «Провідних іноземних компаній» в своєму сегменті ринку. Обираючи продукцію Bestway для сонячного літнього відпочинку, ви подаруєте собі та дітям комфорт і радість, як і мільйони батьків по всьому світу, які довіряють цьому бренду.