ABC


Продукція ABC Design відрізняється функціональністю, простотою в експлуатації, а також відповідністю європейським стандартам якості і безпеки. Компанія постійно вдосконалюється, застосовуючи нові технологічні рішення, розробляє нові, більш міцні та легкі матеріали, і при цьому намагається зробити свої нововведення доступними для споживачів.

Сімейний бізнес, яким керують батько і син - Дітмар та Бернд Фішер, налічує майже 25 років успішної роботи. Довгий час, ABC Design дотримувалася класичної німецької традиції у виробництві колясок - акцент робився, в першу чергу, на якість. Однак після приходу до управління Бернда Фішера і радикальних подій, що сталися в його житті, компанія повністю переорієнтувалася на використання інноваційних технологій та сучасного дизайну у виробництві.

Сьогодні бренд лідирує на ринку комбінованих засобів пересування для дітей. Свою продукцію компанія експортує в 40 країн світу. Хто би міг подумати, що ABC Design стане черпати натхнення з особистого життя засновників?