ALZIPmat


Junghee Han, виконавчий директор J World Corporation, розповідає історію своєї компанії ALZIPmat: "Коли я почав виробництво ігрових килимків, я зрозумів, що одна з найбільших проблем кожної сім'ї - шум, діти, які постійно граються. Ми нервуємо, намагаючись зробити шум меншим. Це і про моїх власних дітей. Таким чином, я вирішив зробити ігрові килимки, які були б більш екологічно чистими, нешкідливими, і на яких діти можуть гратися.

Ми зобов'язані своїм успіхом кожному з вас. Корейські мами називають продукти нашої компанії Alzipmat, національними матами для гри. Все, що я можу сказати, що я глибоко зворушений цим. Всі в нашій компанії вклали душу в створення Alzipmat бо ми знаємо, що основними користувачами нашої продукції є діти. Ми вдячні, що батьки визнають наші зусилля. Зростання компанії Alzipmat відбувається завдяки клієнтам, що люблять нашу продукцію, нашим діловим партнерам, котрі прикладають максимум зусиль, щоб придумати найкращі продукти і нашим співробітникам, які навіть більше ніж я, прагнуть, щоб компанія була успішною.

На знак подяки за вашу підтримку, наші дорогі клієнти, ми надамо вам найкращі продукти. Структура Alzipmat є запатентованою технологією, що вимагає складного виробничого процесу з ручними роботами. Ми будемо ефективно вирішувати проблеми поглинання шуму, так що діти зможуть грати стільки, скільки вони хочуть, не маючи ніяких проблем з сусідами. Ми вкладаємо душу в створення екологічно чистих, нешкідливих продуктів з відмінним дизайном і кольорами. Компанія стане глобальним брендом, який визнаватимуть в усьому світі.

З 2002 року, коли ми почали в якості компанії, що спеціалізується на товарах для дому, постійно розвивалися з товарів для дому до дитячих товарів, а тепер спеціалізуємося на виробництві ігрових матів. Ігровий мат є оригінальним корейським продуктом, який може бути також визнано і на міжнародному рівні... Ми постійно будемо прагнути рости як глобальний бренд", - з повагою, J World Corporation Junghee Han.

Одна з цілей виробника - зменшити занепокоєння батьків та захистити дітей від пошкоджень в результаті падінь на підлогу.

Компанія AlzipMat приділяє пильну увагу якості продукції і піклується про те, щоб матеріали які використовуються у виробництві не шкодили здоров'ю дитини.

AlzipMat використовує у виробництві тільки екологічно безпечні матеріали, які пройшли тести по стандарту OECO100 відповідно до високих європейських норм по текстилю і не мають хімічних речовин.