Amelis


Торгова марка Amelis належить польському бренду Delti, який, в свою чергу, є власністю концерну Deltim. Останній був заснований в Польщі більше сорока років тому. Інженери розробляють моделі сучасних дитячих колясок, аксесуарів до них, а також крісла-качалки й інші товари, що полегшують догляд за маленькими дітьми. Продукти цієї торгової марки, по достоїнству оцінили тисячі сімей в Європі, а сьогодні вони в широкому асортименті представлені й в Україні.

Товари, якІ випускаються цим відомим брендом, вибирають сім'ї, що ведуть динамічний спосіб життя. Сучасний підхід до функціональності, інноваційний дизайн, бездоганна якість, демократичні ціни роблять Deltim актуальною та затребуваною. Один з напрямків діяльності компанії - випуск ряду дитячих колясок Amelis. У кожній моделі втілені творчі ідеї креативної команди компанії. Коляски Amelis та аксесуари, що суттєво розширюють їх функціонал, дозволяють батькам отримувати задоволення від кожної хвилини, проведеної з дитиною. Виробник дбає про безпеку маленьких дітей, про що свідчать сертифікати якості. Місія Amelis допомогти батькам на всіх етапах дорослішання дитини, виключити складнощі і незручності у використанні будь-якого товару з логотипом польської компанії. Все максимально просто, зручно і безпечно!

Конкуренція, яка спостерігається на ринку товарів для дітей, змушує торгову марку Amelis йти в ногу з часом та діяти на випередження. Виробництво розміщено в країнах Європи, в Китаї і Тайвані. Завдяки цьому, компанії вдається працювати з масштабним розмахом. Розробка і випуск нового продукту є результатом складного і тривалого технологічного процесу: для того щоб представити нову модель, потрібно не менше двох років! Подібна робота на ринку дитячих товарів, до якого висуваються суворі вимоги, є міцним фундаментом успіху Amelis і її популярності в країнах Європи.