ANEX


"Кожна дитина - це маленький дослідник, повний вражень та ентузіазму. Ми вважаємо, що кожна дитина повинна в повній мірі задовольнити свій інтерес до світу з ранніх років. Саме для цього створили Anex", - стверджують в компанії.

У виробництві застосовують усі знання, вміння, любов і турботу колективу, щоб таким чином створити дійсно унікальну коляску, яка дозволить вашим маленьким дослідникам в комфорті та безпеці познайомитися зі світом ближче з перших пелюшок. Комплектуючі та запасні частини колясок Anex виробляються на новітньому обладнанні.

Завдяки повній комп'ютеризації повністю виключений людський фактор, а це означає максимальну точність складання, високу якість та надійність. Всі матеріали обшивки колясок відповідають міжнародним стандартам безпеки і якості продукції ISO 9001. Вони протестовані і сертифіковані відповідно до європейського стандарту EN 1888: 2012, мають сертифікат відповідності вимогам технічних регламентів Митного Союзу EAC, а також відповідають вимогам безпеки, стабільності та міцності. При цьому, подбавши про якість, в компанії не забувають і про стиль. Для колясок постійно розробляються оригінальні принти і гармонійні поєднання кольорів, в чому допомагають досвідчені європейські дизайнери.

"У нас є власні діти і ми розуміємо, що це найцінніший скарб, про який необхідно піклуватися та оберігати. Тому кожна коляска компанії «ANEX» була розроблена як для себе. Ми пишаємося нашою продукцією та впевнені в кожній її деталі", - зазначають виробники.

Купуючи коляски Anex, ви отримуєте не тільки товар, а комфорт, безпеку і щасливі посмішки Ваших дітей!