Aprica


Історія японської фірми Aprica бере початок в 1969 році, що дозволяє компанії сьогодні називатися світовим лідером з виробництва товарів для дітей.

На думку засновників компанії Aprica, в перші три роки життя дитини необхідно створити максимально комфортне для неї середовище. Дитячі товари цього бренду не лише сприяють нормальному фізіологічному розвитку здорових діток, а й помітно покращують життєві показники слабких і недоношених новонароджених, скорочуючи час реабілітаційного періоду. Фірмові стільчики для годування і коляски ергономічного дизайну допомагають підтримувати комфортну температуру повітря для дітей, що надзвичайно важливо під час спекотного літа чи студеної зими.

Взагалі, компанія дуже багато сил і коштів витрачає на всілякі дослідження з метою максимального збільшення якості та оптимізації функціональності власної продукції. У зв'язку з цим, дослідницьким центром Aprica була створена абсолютно нова наука «Інженерія для виховання дітей з дитинства», завдяки чому з'явилася можливість розробляти і виробляти дійсно кращі товари для малюків.

Повний асортимент продукції, що випускається японською компанією Aprica становить понад 3200 виробів. При цьому абсолютно вся продукція є оригінальною і запатентованою (патенти були отримані на підставі багаторічних досліджень зокрема для турботи про здоров'я, інженерії та функціональності, завдяки чому, дітки, які ростуть разом з Aprica, мають дійсно щасливе дитинство і розвиваються швидше).

5 головних переваг бренду:

  1. чудова якість всіх виробів, що випускаються;
  2. високий рівень безпеки новонародженої дитини;
  3. наявність безлічі корисних аксесуарів, різного типу;
  4. сучасний дизайн в поєднанні з інноваційними технологіями;
  5. розширена фірмова гарантія від японського виробника і наявність широкої мережі офіційних сервісних центрів.