ua RU

Aroteam


Високий ступінь комфорту, стильний сучасний дизайн і бездоганна якість – так можна охарактеризувати багатофункціональний перший дитячий транспорт, який випускає польська компанія AroTeam. Мета засновників компанії полягає в тому, щоб постійно покращувати рівень безпеки і комфорту для самих маленьких дітей. 

Компанія AroTeam була заснована в Польщі не так давно, але з 1994 року кількість вдячних покупців зросла в рази. Сьогодні практичні і стильні коляски AroTeam користуються популярністю не тільки в Польщі, а й в інших країнах Західної та Східної Європи, тож пояснити високий попит на продукцію польського бренду дуже легко. В колясках AroTeam поєднані бездоганна якість виконання, стильний дизайн, що відповідає вимогам сучасності й демократична ціна.

Для виробництва продукції для новонароджених, співробітники компанії AroTeam використовують матеріали, якість і безпека яких не викликає сумнівів. Для полегшення ваги колясок, їх шасі виготовляють з алюмінію, який використовується і в авіабудуванні. Колеса першого дитячого транспорту можуть бути як поліуретановими, так і надувними. Діаметр їх також варіюється, щоб задовольнити будь-які потреби батьків. Текстиль, який використовується для оббивки колясок AroTeam – якісний та щільний, він довгий час зберігає початковий привабливий вигляд. Дитячі багатофункціональні сучасні засоби пересування дарують малюкам можливість з перших днів їхнього життя отримувати задоволення від прогулянок. Вони затишні, надійні, безпечні. І не має значення, чи спить новонароджений малюк в колисці, чи подорожує, підростаючи, в комфортному прогулянковому сидінні – завжди і всюди йому буде зручно і цікаво вивчати навколишній світ.