Aroteam


Високий ступінь комфорту, стильний дизайн і бездоганна якість - так можна охарактеризувати багатофункціональний дитячий транспорт, який випускає польська компанія AroTeam. Мета засновників компанії полягає в тому, щоб постійно покращувати рівень безпеки і комфорту для самих маленьких дітей.

Компанія AroTeam була заснована в Польщі в 1994 році молодим батьком з Варшави. Коли у нього народився син, він захотів створити для нього багатофункціональну коляску, яка полегшила б життя мами та була зручною для малюка. Згодом кількість вдячних покупців зросла в рази і вже майже четвертину століття AroTeam випускає якісні дитячі коляски, які успішно реалізуються в 30 країнах світу. У колясках AroTeam об'єднані бездоганна якість виконання, стильний дизайн, що відповідає вимогам сучасності і демократична ціна.

Для виробництва продукції для новонароджених, співробітники компанії AroTeam використовують матеріали, якість та безпека яких не викликає сумнівів. Для полегшення ваги колясок, їх шасі виготовляють з алюмінію, який використовується і в авіабудуванні. Колеса першого дитячого транспорту можуть бути як поліуретановими, так і надувними. Діаметр їх також варіюється, щоб задовольнити будь-які потреби батьків. Текстиль, який використовується для оббивки колясок AroTeam - якісний та щільний, він довгий час зберігає первинний привабливий вигляд. Дитячі багатофункціональні сучасні засоби пересування дарують малюкам можливість з перших днів їхнього життя отримувати задоволення від прогулянок. Вони затишні, надійні, безпечні. І не має значення, спить новонароджений малюк в колисці, або подорожує, підростаючи, в комфортному прогулянковому сидінні - завжди і всюди йому буде зручно та цікаво вивчати навколишній світ.