AVENT


AVENT - бренд, про який вперше дізналися в 1984 році, після випуску дитячої пляшечки з концепцією, яку використовують по сьогоднішній день. Засновник цієї торгової марки Едвард Аткін першим звернув увагу на те, що представлені на ринку дитячі пляшечки далекі від досконалості, і вирішив розробити таку, яка була б бездоганною та поступалася б в зручності лише материнським грудям. Саме так з'явилася перша пляшка AVENT, що мала крім ергономічної форми, стійкої основи і широкого горлечка ще одне, головне достоїнство - першу в світі силіконову соску. Після випуску цього продукту про компанію дізналися в усьому світі.

У 2006 році AVENT об'єдналися з фірмою по виробництву побутової техніки Philips. Так з'явився бренд Philips AVENT, який створив безліч екологічних та зручних продуктів, спрямованих на здорове харчування для дітей. Продукція цієї компанії розрахована для повсякденного використання: блендери, пароварки, молоковідсмоктувачі, відео й радіо няні. Торгова марка постійно прагне надати клієнтам виключно безпечні товари, кожен з яких обов'язково проходить ряд тестів, що визначають його ефективність і комфорт у використанні.

Philips AVENT завжди враховують побажання батьків, адже саме вони надихають інженерів компанії до нових розробок, завдяки яким догляд за дітьми набагато легший та зручніший.