Baby Italia


Італійська компанія Baby Italia пропонує широкий асортимент дитячих меблів преміум-класу. Ось уже понад 20 років фахівці фірми працюють в області виробництва дитячих ліжечок, постійно вдосконалюючи їх функціональність і дизайн.

Італійці дуже цінують сім'ю, родинні узи, а особливо дітей. І все, що виробляється в цій сонячній країні для діток, просякнуте любов'ю, турботою і справжньою майстерністю.

Треба відзначити, що найвища якість всіх виробів Baby Italia досягається завдяки багаторічному досвіду, використанню новітніх технологій і ретельному підбору матеріалів. Всі дитячі меблі Baby Italia виготовлені ​​з екологічно чистої деревини бука, покриті нетоксичними лаками і фарбами, а значить, абсолютно безпечні для дитини.

Дитячі ліжечка, дитячі шафи, а також  комоди Baby Italia не мають гострих кутів і небезпечних деталей. З продукцією Baby Italia батьки можуть не хвилюватися про здоров'я свого малюка, оскільки всі вироби сертифіковані і відповідають європейському стандарту TUV Product Service GS.