BABY MIX


Європейський бренд з Польщі, який називається Alexis-BabyMix став відомий безлічі споживачів з європейських країн ще на початку свого запуску в 1990 році. Завдяки зусиллям досвідчених дизайнерів та використанню новітніх технологій у створенні продукції для дітей, Alexis-BabyMix вельми швидко завоював симпатії багатьох молодих батьків не тільки в Польщі, але й в більшості країн Європи, що мають розвинену економіку.

Потреби і бажання батьків і дітей співробітники компанії ставлять на перше місце і, розробляючи кожну нову модель, думають в першу чергу про те, як полегшити мамі щоденні клопоти по вихованню маленького непосиди та зробити щасливими їх обох.

Однією із спеціалізацій бренду є дитячий транспорт. Це і вельми зручні велосипеди, на яких так подобається кататися малюкам, барвисті самокати, машинки-каталки і електромобілі. Також компанія випускає продукцію, що сприяє розвитку дітей, починаючи з найперших років їх життя. Це продумані та вміло виготовлені іграшки, завдяки яким дитина цікаво проводить дозвілля, а також розвиває свої мануальні навички та уяву. Не менш важливу частину виробництва компанії займають шезлонги-качалки, музичні каруселі, ходунки та багато іншого.

Для виготовлення продукції, використовуються виключно матеріали, що відповідають світовим стандартам екології. Цей факт дуже важливий для здоров'я її маленьких клієнтів і їх батьків. Багатий асортимент товарів, що мають різні кольори, дозволяє покупцям вибирати речі, які їм найбільше підходять. Гнучка цінова політика Alexis-BabyMix є ще одним вагомим плюсом при виборі.

Якщо Ви вирішили купити товари цього бренду, ви зробили правильний і розумний вибір. Ви зможете самі переконатися, що продукція компанії комфортна, практична та надійна!