BABY PATENT


Американська компанія Baby Patent, заявила про себе на світовому ринку кілька років тому. Вона займається виробництвом різного роду гаджетів та аксесуарів для догляду за малюками. Baby Patent пропонує інновації для вашого будинку з продуктами, призначеними для спрощення вашого життя. У компанії вважають, що навіть найпростіші новинки заслуговують найсучасніших технології. Бренд прагне до створення інновацій для наступних поколінь.

Напевно, найбільш популярною та відомою серед продукції є дитяча ванночка 3в1 - цей революційний пристрій має вбудовані ваги для контролю росту малюка, термометр, що дозволяє підлаштувати потрібну температуру води і не ковзне покриття. Ванна розрахована на дітей різного віку, від народження і до двох років.

Команді американських фахівців Baby Patent також вдалося вирішити і проблему батьків з болями в спині, адже процес купання дитини нерідко затягується. Щоб спина не відчувала навантаження, ванночку можна встановити на спеціально розроблену підставку. Її можна фіксувати на зручній висоті, а в складеному вигляді вона займає не багато місця. Перевагою такого аксесуара є наявність додаткової трубки, за допомогою якої можна зливати з ванночки воду.

Завдяки високотехнологічним рішенням команди компанії Baby Patent, мамам і татам виконувати щоденні завдання в догляді за малюком стає в рази простіше!

Країна: Америка.