Baby Trend


Американська компанія Baby Trend завоювала цілком закономірний авторитет на ринку виробництва товарів для самих маленьких. Протягом 30-ти річної історії, компанія прагне надавати самі безпечні і надійні продукти за доступною ціною, враховуючи всі побажання молодих батьків.

Фахівцями фірми проводяться постійні дослідження в області сучасних матеріалів і технологій, досягнень медицини (в тому числі, педіатрії), на підставі яких створюються власні інноваційні розробки.

Baby Trend може похвалитися двома запатентованими унікальними нововведеннями на ринку дитячих виробів: це система Snap-N-Go (автокрісло, яке служить як люлька для коляски і як зручна переноска для малюка) і система Sit N 'Stand на візку для двох дітей. Крім цього, компанія Baby Trend пишається численними серйозними нагородами та високим рейтингом власних товарів на міжнародному дитячому ринку.

Ретельно продумані та удосконалюючі конструкції всіх виробів бренду гарантують їх надійність, ергономічність і безперечну функціональність. Купуючи виріб від Baby Trend, ви вибираєте товари, які будуть служити вам довгі роки.