Babyhit


Babyhit - визнаний бренд, створений в 2007 році фахівцями групи компаній «Бебі Хіт». Амбітні плани засновників і щире бажання створити якісний продукт, зобов'язали виробника відповідати найвищим вимогам і виготовляти тільки найкращі дитячі товари. Сьогодні продукцію бренду Babyhit, оцінили в багатьох країнах світу.

«Фундаментом» компанії, яка отримала тільки найкращі відгуки, виступають дитячі коляски, автокрісла і стільчики для годування. Важливим аспектом діяльності Babyhit є обов'язкова умова: вся без винятку продукція відповідає національним і міжнародним стандартам безпеки і гігієни.

У компанії ретельно стежать за сировиною, з якої виробляються товари. Це тільки екологічно чисті матеріали, які ні в якому разі не зашкодять дитині. При виборі тканини виробники враховують головну вимогу, яка пред'являється до матеріалу - практичність. Яким би яскравим не був би виріб, він гарантовано не втратить зовнішнього вигляду навіть після багаторазового прання. Тканини в продукції Babyhit - м'які і приємні на дотик. Їх хочеться торкатися і гладити, їм так легко довірити найголовніше і найдорожче, що є в цьому світі!

Якісний дитячий товар від виробника неможливий без надійної і продуманої до дрібниць конструкції. Основою від компанії є міцні сплави, натуральні матеріали та синтетичні комплектуючі, що володіють підвищеною міцністю і високим рівнем зручності. В усіх товарах Babyhit, головний акцент зроблений на зручність, яка забезпечує товарам легкість складання. Їх легко зберігати, за ними легко доглядати, в них елементарно закохуватися!