ua RU

Babyhit

Показано 56 з62товарів бренду Babyhit
Уточніть категорію, для перегляду всього асортименту товарів:

Babyhit – визнаний бренд, що створений в 2007 році фахівцями групи компаній «Бебі Хіт». Амбітні плани засновників і щире бажання створити якісний товар для споживачів зобов'язали виробника відповідати найвибагливішим смакам і надавати тільки найкращі дитячі товари. Сьогодні продукцію бренду Babyhit, оцінили в багатьох країнах світу. 

«Фундаментом» продукції, яка отримала тільки найкращі відгуки, виступають дитячі коляски, автокрісла та стільчики для годування. Важливим аспектом діяльності компанії-виробника дитячих товарів Babyhit є обов'язкова умова: вся без винятку продукція відповідає національним і міжнародним стандартам безпеки й гігієни. 

У компанії ретельно стежать за сировиною, з якої виробляється продукція. Це тільки екологічно чисті матеріали, які ні в якому разі не зашкодять дитині. При виборі тканини виробники враховують головну вимогу, яка пред'являється до матеріалу – практичність. Яким би яскравим і строкатим не був би виріб, він гарантовано не втратить зовнішнього вигляду навіть після багаторазового прання. Тканини в продукції Babyhit – м'які і приємні на дотик. Їх хочеться чіпати і гладити, до них хочеться притискатися, їм так легко довірити найголовніше і найдорожче, що є в цьому світі!

Якісний дитячий товар від виробника неможливий без надійної і пропрацьованої до дрібниць конструкції. Основою конструкції від компанії є міцні сплави, натуральні матеріали і синтетичні комплектуючі, що володіють повишеною міцністю й високим рівнем зручності. У всіх товарах Babyhit головний акцент зроблений на зручність, яка забезпечує товарам легкість складання. Їх легко зберігати, за ними легко доглядати, в них елементарно закохуватися!