Babymoov


Компанія Babymoov прийшла на світовий ринок з Франції. Для товарів цієї марки відмінні риси - новизна, якість і близькість до покупця.

Новизна виражається в тому, що з 1998 року тут розробляються інноваційні продукти. Щороку компанія інвестує більше 1 мільйона євро в дослідження і розробки, використовуючи унікальний підхід спільної творчості, спрямований на розробку разом з батьками дійсно інноваційних продуктів.

Якість - головний пріоритет фірми. Купити Babymoov значить купити дійсно хороший продукт. Ні один виріб не потрапляє на ринок без попереднього тестування в лабораторіях. Ці товари відповідають не тільки французьким і європейським стандартам, вони відповідають всім вимогам люблячих батьків, які хочуть для своїх малюків тільки найкращого.

Babymoov створює товари, щоб спростити і покращити життя батьків, щоб вони могли проводити більше щасливих моментів зі своїми дітьми.

Ці товари забезпечать зручність для діточок і спокій батьків: на м'якій та ніжній подушці крихітний чоловічок швидко і солодко засне, а мама зможе прийти при першій необхідності, дізнавшись про неї за допомогою радіо- чи відеоняні. Стерилізатори для пляшечок захистять травлення малюка від хвороботворних бактерій, а коли він підросте, можна подрібнювати для нього продукти за допомогою кухонного комбайна Babymoov. Їжа буде ідеально зберігатися в спеціальних контейнерах - їх можна брати на прогулянку, щоб малюкові не довелося страждати від голоду, а мамі завчасно поспішати додому. У спекотний літній день можна обійтися без памперса з одноразовими вологопоглинаючі пелюшками.

Ще пізніше дитині буде легко навчитися їсти самостійно за допомогою дитячого посуду. Гарний одяг при цьому залишиться чистим завдяки слюнявчикам і фартушкам. Крім того, діткам дуже подобаються яскраві іграшки цієї фірми. Французька електроніка не зламається під напором самих пустотливих дитячих ручок, які хапають все, щоб пізнати навколишній світ.

Товари «Babymoov» забезпечать всі потреби дитини від перших годин життя до трьох-чотирьох років, а батьки, купуючи їх, будуть щасливі, знаючи, що дали йому все найкраще і на всі випадки життя. Таким розмаїттям дійсно якісних дитячих товарів похваляться лиш поодинокі бренди.