ua RU

Babymoov


Компанія Babymoov прийшла на світовий ринок з Франції. Для товарів цієї марки відмінні риси – новизна, якість і близькість до покупця.

Новизна виражається в тому, що з 1997 року тут розробляються інноваційні продукти.

Якість – головний пріоритет фірми. Купити Babymoov значить купити дійсно хороший продукт. Ні один виріб не потрапляє на ринок без попереднього тестування в лабораторіях. Ці товари відповідають не тільки французьким і європейським стандартам, вони відповідають всім вимогам люблячих батьків, які хочуть для своїх малюків тільки найкращого.

Ці товари забезпечать зручність для діточок і спокій батьків: на м'якій та ніжній подушці крихітний чоловічок швидко і солодко засне, а його мама зможе прийти при першій необхідності, дізнавшись про неї за допомогою радіо- чи відеоняні. Стерилізатори для пляшок захистять травлення малюка від атаки хвороботворних бактерій, а коли він підросте, можна буде подрібнювати для нього продукти за допомогою кухонного комбайна Babymoov. Їжа буде ідеально зберігатися в спеціальних контейнерах – їх можна брати на прогулянку, щоб малюкові не довелося страждати від голоду, а мамі завчасно поспішати додому. У спекотний літній день можна обійтися без памперса з одноразовими вологопоглинаючі пелюшками.

Ще пізніше дитині буде легко навчитися їсти самостійно за допомогою адаптованого дитячого посуду. Гарний одяг при цьому залишиться чистим завдяки фартушку і слюнявчику. Крім того, діткам дуже подобаються яскраві іграшки цієї фірми. Французька електроніка (мобілі тощо) не зламається під напором самих пустотливих дитячих ручок, які хапають все, щоб пізнати навколишній світ.

Товари «Babymoov» забезпечать всі потреби дитини від перших годин життя до трьох-чотирьох років, а батьки, купуючи їх, будуть щасливі, знаючи, що дали йому все найкраще і на всі випадки життя. Таким розмаїттям дійсно якісних дитячих товарів можуть похвалитися поодинокі бренди.