BABYZEN


Захоплююча історія французького бренду Babyzen почалася в 2007 році. Три лікаря, дизайнер та інженер, що заснували компанію, вирішили, що пора позбавити ринок дитячих товарів від застарілих, незручних в експлуатації і неестетичних колясок. Громіздкість, непрактичність і шаблонний зовнішній вигляд першого дитячого транспорту їх не задовільняли.

У дитячих колясках Babyzen творцям вдалося поєднати інноваційні технології і стильний сучасний дизайн. Сьогодні продукція французької компанії – це коляски, що відрізняються унікальною системою складання, неперевершеним комфортом для дитини і простотою експлуатації для батьків. Саме з цієї причини коляски Babyzen затребувані на світовому ринку. Успіх першої колекції надихнув засновників компанії на розширення асортименту продукції. Сьогодні бренд також випускає дитячі автомобільні крісла, які завойовують споживачів демократичною ціною, високою якістю і високим ступенем безпеки. В асортименті представлені аксесуари для колясок і комплектуючі до них.

Дитячі коляски Babyzen відрізняються особливою конструкцією, яка виділяє їх від аналогічних моделей. До переваг французьких колясок можна віднести універсальність, так як більшість моделей відносяться до класу 2в1. Щоб перетворити прогулянкову модель в універсальну, досить придбати ряд необхідних аксесуарів. Коляски Babyzen швидко і легко складаються, перетворюючись в компактну сумку для транспортування. Вони легкі, надійні, компактні. Для їх виробництва інженери компанії Babyzen використовують міцний алюміній, ударостійкий пластик, якісний текстиль. Завдяки болтовим з'єднанням вузлів, у всіх моделей колясок відсутній люфт. Колекції колясок Babyzen – це унікальні колірні й інноваційні інженерні рішення, сучасні технічні характеристики.