BACIUZZI


Baciuzzi - це відомий італійський бренд, який спеціалізується по виробництву різноманітних товарів для дітей. Знак і дизайн компанії зареєстрований ще в 1966 році та починається з Джакомо Ломбарді, який заснував компанію в невеликому портовому місті Барі на південному сході Італії. Він вирішив застосовувати в своїх виробах новітні технології з виготовлення комплектуючих в поєднанні з дизайнерськими формами, отримуючи в результаті італійську вишуканість та високу якість.

Під торговою маркою Baciuzzi виробляються дитячі коляски, стільчики-трансформери, ходунки, ліжечка та ще багато того, що необхідно дітям. Всі продукти протестовані, перевірені, а якість підтверджена сертифікатами міжнародних стандартів. Демократична цінова політика і безпечні матеріали, які поєднуються з сучасною фурнітурою різної текстури та кольору дають можливість компанії впевнено займати перші позиції на ринку дитячих товарів. Інженери-розробники в парі з дизайнерами працюють над тим, щоб батьки змогли оточити своїх малюків надійними продуктами.

Бренд Baciuzzi - не просто фабрика з виготовлення дитячих товарів, це багаторічна сімейна справа, яку ведуть з любов'ю і турботою про найменших!