BamBam


Бренд Bam Bam з'явився більше 20 років тому і дуже швидко підкорив міжнародну публіку непідробним голландським стилем, бездоганною якістю і демократичними цінами своєї продукції.

Компанія спеціалізується на виробництві та продажі дитячих розвиваючих іграшок, аксесуарів та елементів декору для визначних подій. От-як шкатулка для зберігання першого зубчика або першого відстриженого пасма волосся. Для любителів більш звичних подарунків є шкатулки для створення і зберігання відбитків ручок та ніжок малечі, снігові скляні кульки та фоторамки. Серед широкого асортименту продукції можна знайти розвиваючі іграшки та сортери зі справжнього масиву дерева, посріблені столові прибори та цікаві за формою статуетки.

Родзинкою виробів були і залишаються досі витончені форми і пастельні тони: ніжно білі, молочні та пастельні кольори з посрібленими елементами, а також романтичні рожеві - в подарункових наборах.

У бездоганній якості годі й сумніватись, на кожному етапі виробництва процеси відповідально контролюються, а для виготовлення використовуються тільки безпечні та сертифіковані матеріали.

Країна: Голландія.