BamBam


Нідерландський бренд BamBam з'явився більше 20 років тому та дуже швидко підкорив міжнародну публіку непідробним голландським стилем, бездоганною якістю і демократичними цінами продукції.

Компанія спеціалізується на виробництві та продажі дитячих розвиваючих іграшок, аксесуарів і елементів декору для видатних подій: першого зуба або першого відстриженного пасма волосся. Для любителів більш звичних подарунків є шкатулки для створення та зберігання відбитків ручок і ніжок малюків, снігові скляні кульки і фоторамки. Серед широкого асортименту продукції є ще розвиваючі іграшки та сортери із справжнього масиву дерева, посріблені столові прибори та цікаві за формою статуетки.

Родзинкою виробів були і залишаються витончені форми та пастельні тони: ніжно білі, молочні і пастельні кольори з посрібленими елементами, а також романтичні рожеві - в подарункових наборах. Бездоганна якість не викликає сумнівів, на кожному етапі виробництва процеси відповідально контролюються, а для виготовлення використовуються тільки безпечні та сертифіковані матеріали.

Товари компанії BamBam створюються, щоб допомогти діткам правильно розвиватися.