Bebetto


Польський бренд Bebetto з'явився в 2002 році та стрімко розвивався, змінюючи технології, обслуговуючий і робочий персонал, дизайнерів, але не своє призначення. Головним завданням компанії, було створення якісної, практичної продукції за доступними цінами.

Спеціалізацією Bebetto є розробка, виробництво і реалізація дитячих колясок, які характеризуються високою якістю, безпекою та комфортом. Для виготовлення продукції компанія використовує тільки екологічні, гіпоалергенні матеріали, які пройшли всі необхідні перевірки. У багатьох європейських країнах бренд став заслужено відомим, а в 2014 році він отримав європейський сертифікат "Ціна-Якість". Щороку у виробництво впроваджують нові моделі, які радують нас своїм дизайном і функціональністю.

Торгова марка Bebetto - це професійна команда, яка включає в себе, з одного боку молодих дизайнерів і конструкторів, а з іншого - досвідчених та перевірених інженерів, які втілюють всі їх ідеї в життя.

На теперішній час компанія займає провідні позиції загальноєвропейського і світового ринку, так як високу якість їхніх товарів вже давно оцінили мільйони батьків.