Bebetto


Польський виробник PPH Aro Karon на ринку з 1994 року. Виробництво росло і розвивалося разом зі своїми клієнтами. Компанія ретельно вивчала потреби батьків та їхніх дітей, враховуючи всі найвищі вимоги до якості і комфорту. Тоді у компанії і з'явилася ідея створення бренду, який задовольнить всі ці потреби. Завдання було не з легких – створити безпечну, якісну, комфортну продукцію, зберігши адекватні ціни.

Так, в 2002 році і з'явився бренд Bebetto. Марка стрімко розвивалася і росла, змінювалися технології, обслуговуючий і робочий персонал, дизайнери. Сьогодні торгова марка Bebetto – це професійний склад, який включає в себе, з одного боку молодих дизайнерів і конструкторів, а з іншого боку – досвідчений і перевірений інженерний склад співробітників, який втілює всі їх ідеї в життя.

Саме молоді професіонали знають смаки і потреби своїх ровесників не з чуток. Тому, коляски бренду Bebetto сміливо можна назвати не тільки стильними та модними, але й іноваційними. Одна з інноваційних систем – це запатентована система SAS і DMS, яка присутня на всіх моделях поворотних коліс бренду Bebetto.

У багатьох європейських країнах бренд Bebetto отримав свою заслужену популярність і тільки в 2012 році з'явився в Естонії і стрімко набирає свою популярність. А в 2014 році бренд Bebetto отримав європейський сертифікат ціна-якість.

Щороку у виробництво впроваджують нові моделі, які радують нас своїм дизайном, функціональністю і комфортом. Ми впевнені, що зробивши вибір на користь цього виробника, Ви будете задоволені і щасливі, прогулюючись зі своїм малюком в будь-яку пору року.