BebySafe


BabySafe - це польський бренд, який вже багато років дбає про безпеку ваших дітей. Компанія виготовляє популярні моделі ергономічних автокрісел і колясок високої якості. Бренд вважає своєю метою стати справжнім другом сім'ї. Інженери та дизайнери BabySafe створюють максимально безпечні, комфортні, високоякісні товари, задовольняючи потреби дітей і побажання батьків.

Автокрісла та універсальні коляски BabySafe відрізняються високою якістю і надійністю. Кожна модель ретельно продумана та зроблена на новітньому обладнанні. Відмінною характеристикою автокрісел є система комфорту, яка оснащена всіма необхідними регулюваннями та аксесуарами. Вона дозволяє забезпечити дитині зручність в будь-якому віці. Також вигідно відрізняється і оббивка - матеріали для неї високоякісні, приємні на дотик, а також мають привабливий зовнішній вигляд. Безпека дитини гарантована завдяки надійній системі захисту, яка включає внутрішні ремені, міцний корпус з енергопоглинаючого пластика, розвинену бічну підтримку та додаткові вкладиші.

Компанія дотримується всіх норм і стандартів якості, виготовляючи свою продукцію. Купуючи товари BabySafe, ви можете бути впевнені, що вашому малюкові комфортно і він в безпеці!

Країна: Польща.