Bexa


Коляски Bexa продовжують традиції знаменитої польської якості. Кожна коляска цього виробника проходить ретельні перевірки і тести. Це дозволяє стверджувати про професійний підхід до виробництва. Якщо ваш сімейний бюджет не передбачає величезних витрат, то вибір на користь дитячих колясок Bexa є, безсумнівно, правильним. Незважаючи на відносно невисоку вартість, дитячі коляски Bexa володіють всім необхідним набором функціональних особливостей.

Дивлячись на модельний ряд цих колясок відразу помітно, що над ними працювали не тільки інженери, а й дизайнери. Насичені кольори і продумані деталі дозволяють виділитися серед інших виробників. Варто відзначити, що яскравий дизайн абсолютно не шкодить функціональності коляски. Різні додаткові аксесуари допоможуть відчути максимальний комфорт не тільки дитині, але і її батькам. Полегшена алюмінієва рама не створить додаткових проблем під час використання коляски. Продумане шасі дозволяє з комфортом пересуватися навіть по самих нерівних дорогах.

Матеріали, з яких виготовляються коляски Bexa, приємні на дотик. Всі використовувані тканини мають авторизацію Oko-Tex Standard 100 і виробляються відповідно до європейського стандарту безпеки EN 1888: 2012. Також варто відзначити адаптованість коляски до наших погодних умов. Якість всього модельного ряду підтверджено спеціальними сертифікатами.