Bloom


Торгова марка Bloom – це перевірений роками виробник стильних, надійних і безпечних дитячих меблів. Ця торгова марка була заснована у Франції чотирма заповзятливими батьками, які проаналізували ринок, і вирішили зайнятися виробництвом якісних товарів для дітей. Вони зібрали воєдино всі сучасні напрацювання в цій сфері, і представили європейському ринку новий погляд на давно знайомі речі.

Батьки-засновники бренду не стали обмежуватися класичним баченням дизайну дитячих меблів, тому їх продукція дуже впізнавана серед незліченної безлічі її аналогів. При розробці ескізів, дизайнери використовують найсучасніші модні тенденції, керуючись побажаннями батьків. Серед цих товарів можна зустріти неординарні стільчики для годування, стильні дитячі крісла, комфортні шезлонги, а також дитячі ліжечка, розроблені з урахуванням всіх вимог ортопедів.

Багато недобросовісних виробників намагаються підкупити молодих батьків, роблячи основну ставку на яскраве забарвлення і незвичайний вид своєї продукції. Але все це не відноситься до товарів, що випускаються брендом Bloom. Тут основний упор зроблений на безпеку малюка і практичність продукції, а стильний зовнішній вигляд – це вже додаток до перерахованого. Купуючи будь-яку одиницю з продукції згаданого вище виробника, батьки можуть бути впевнені, що вона пройшла ретельну перевірку на всіх етапах виробництва, безпосередньо фахівцями бренду. Купуючи меблі Bloom, не варто турбуватися про якість використовуваних матеріалів. Девіз компанії: все краще малюкам, і в цьому плані у них слово не розходиться з ділом! Будь-який елемент продукції, будь то сировина, фарба або клей, є екологічно чистим, на що завжди присутня підтверджуюча документація.

Вибираючи дитячі меблі, не варто задовольнятися посередньою якістю. Думайте, як батьки-засновники компанії – дітям тільки найкраще, і ніяк інакше! Хто сказав, що якісно - ​​це дуже дорого? Якщо ви теж так вважаєте, то бренд Bloom готовий довести кожному своєму клієнтові протилежне!