Boikido


Торгова марка Boikido була заснована у Франції. Сьогодні продукція, що випускається французькою брендом, користується довірою батьків і любов'ю дітей у всьому світі. Іграшки Boikido є безпечними, екологічно чистими і при цьому унікальними, так як не тільки розважають малюків, а й розвивають їх мислення, моторику рук, слух, уяву. Вони призначені для діток, яким ще не виповнилося п'яти років.

Розробку іграшок Boikido компанія довіряє не тільки фахівцям, які володіють технічними навичками роботи з сучасним обладнанням, а й дизайнерам з психологами.

Іграшки Boikido відкривають дітям величезні можливості для плідної і безпечної гри, яка рясніє елементами ненав'язливого навчання. Продукція французького бренду Boikido виготовляється виключно з сертифікованої деревини із застосуванням нетоксичних фарб на водній основі. Деревина, яка використовується для виготовлення іграшок Boikido, надходить на фірмовий завод тільки з тих лісових господарств, які працюють відповідно до вимог стандартів FSC. Навіть для нанесення написів на упаковку використовується чорнило з сої (масло і білок).

В асортименті компанії Boikido є крісла-качалки, музичні іграшки, розвиваючі ігрові набори (гусениця «Закрути і порахуй», двосторонньо доміно, дошка «Побудуй і порахуй форми», гра в кульки), пазли ( «Сад», «Море», « джунглі »,« Ферма »,« Метелик »,« Їжачок Гастон »,« Черепаха Тіна »), кубики (« Запам'ятай картинку »), шнурівки, набори для рольових ігор (« Сад »,« Кухня) і багато іншого. Головне завдання бренду Boikido полягає в тому, щоб розвивати малюків за допомогою самостійних ігор з творчим ухилом. Ваш малюк буде захоплений грою, а в цей час його спостережливість, емоційність, пошукова діяльність, реакції на звуки і музичні здібності будуть розвиватися. Дворічна дитина, який тільки починає освоювати ази соціалізації, із задоволенням увіллється в сюжетно-рольові ігри, запропоновані компанією Boikido.