Bright Starts


Bright Starts - це торгова марка, яка є частиною сімейства брендів Kids II. З'явився бренд завдяки мамі і бабусі, які одного разу задумалися, як можна запобігти засинанню дитини під час купання. Саме так, в 1969 році в США і була створена компанія, першим винаходом якої був стільчик для купання.

З тих пір було створено багато корисних продуктів, які оточують дітей комфортом, турботою та допомагають їм розвиватися.

Bright Starts - це бренд, який прагне створити чарівний світ іграшок навколо малюків. При розробці традиційних моделей іграшок використовуються нестандартні підходи і творчі рішення, враховується сучасний ритм життя батьків і потреби дітей. Продукція компанії поєднує в собі різноманітні текстури, тканини, барвисті кольори, звукові та світлові ефекти, а головне відповідає всім вимогам і стандартам якості та безпеки.

Високоякісні і до деталей продумані іграшки та ігрові центри Bright Starts отримали найвищі й гідні світові нагороди. На сьогоднішній день, в більш ніж 25 країнах світу компанія заслужила належну увагу батьків та любов дітей.