CAM


Більше 40 років компанія Cam il mondo del bambino є виробником широкого асортименту дитячих товарів, які високо цінують мами та їх діти. Якість, безпека, надійність, стиль – ось головні відмінні риси дитячих товарів Cam.

У 1971 році братами Ро була заснована компанія Cam, яка донині працює за принципом сімейної компанії. Завдяки ентузіазму і наполегливій праці сьогодні Cam – це одна з провідних компаній у своєму сегменті. Висока якість, різноманітність стилів і забарвлень, можливість індивідуального вибору тканин принесли Cam успіх на міжнародних ринках. Тож зі сміливістю можна сказати, що сьогодні Cam – це законодавець моди і еталон якості й стилю в товарах для дітей в усьому світі.

Сьогодні Cam пропонує найширший асортимент товарів для дітей: від ванночок до суперсучасних колясок «3в1» , від пеленального комода до автокрісел Cam найвищої групи безпеки. Серед продукції Cam ви знайдете для свого малюка все найнеобхідніше і навіть чимало приємних дрібниць. До того ж щороку Cam презентує до 6 новинок, які відкривають нові можливості як для матусь, так і для їхніх малят.

Cam продовжує працювати над тим, щоб постійно поліпшувати свою продукцію, використовуючи для цього багатий досвід і відмінне почуття смаку. Якість і надійність кожного продукту Cam підтверджені авторитетними Інститутами якісного контролю – TUV (Німеччина), LNE (Франція), AS (Australia), BSI (Англія), ASTM (США), CIS (Італія) і Міжнародною організацією стандартизації (ISO).