Canpol babies


Торгова марка Canpol babies почала своє існування в 1990-му році. Бренд охоплює практично весь спектр необхідних для малюка речей, починаючи з народження і аж до досягнення трьох-чотирьох років. Тут Ви знайдете продукцію для годування, догляду, розваг, розвитку, а також безпеки малюка.

Подбав Canpol babies і про мам. В асортименті представлені зручні сумки і термоупаковки для прогулянок з дітьми, білизна для вагітних і годуючих, спеціальні одноразові прокладки для грудей, силіконові насадки на соски, що дозволяють уберегти травмовані зони, не припиняючи при цьому годування. І, звичайно ж, можна вибрати і купити молоковідсмоктувачі з ніжним масажним впливом та високою ефективністю.

Продукція торгової марки Canpol відома своєю бездоганною якістю, безпекою, багатством дизайнів і кольорів, які дарують малюкам радість і допомагають у розвитку. Компанія постійно вдосконалює колекцію виробів і розробляє нові моделі, щорічно оновлюючи асортимент, згідно зростаючим потребам своєї цільової аудиторії.