COLETTO


Польська компанія COLETTO - відомий виробник дитячих колясок і автомобільних крісел. Продукція цієї торгової марки добре відома не тільки польським, а й європейським покупцям.

Пріоритетом компанії є безпека малюків, тож кожна модель проходить ряд випробувань, які імітують не тільки повсякденні, але й екстраординарні ситуації. Використання високотехнологічних матеріалів дозволяє товарам відповідати сучасним вимогам до продукції для дітей. В свою чергу, кожна модель цієї торгової марки має європейські сертифікати відповідності.

Однією з переваг колясок і автомобільних крісел COLETTO є їх легкість і компактність. Ці особливості прийдуть до смаку тим батькам, які не люблять сидіти вдома і багато часу всією родиною проводять в прогулянках та подорожах. Продукція COLETTO відрізняється прекрасною ергономічністю. Вона створює комфорт для малюків і полегшує життя їхніх батьків. Висока функціональність, стильний дизайн, надійність і довговічність роблять дитячі товари цієї торгової марки бажаною покупкою в багатьох сімях.