Cosatto


Понад сорок років британський бренд Cosatto радує малюків і їх батьків якісними товарами, які відрізняються високою якістю і дуже помітним дизайном. В асортименті компанії ви знайдете і сучасні коляски, і безпечні автокрісла, і зручні стільчики для годування, і меблі для дитячої кімнати. Вся продукція, випущена під торговим знаком Cosatto, дивує відмінною функціональністю, надійністю, яскравістю кольорів і привабливим зовнішнім виглядом.

Історія цього бренду почалася в 1970-х роках. Спочатку виробничі потужності компанії розташовувалися в Італії. Протягом перших років роботи невеликої компанії продукція, випущена під цим торговим знаком, завоювала визнання італійців. Дитячі ліжечка були дуже красивими, але досить складними у використанні. Та й ціна меблів робила її для багатьох споживачів недоступною. Цілком ймовірно, що успіху її засновники так і не досягли, якби одного разу дитяче ліжечко не попалося на очі власникові одного з лондонських магазинів товарів для малюків. Зацікавившись дизайном і конструкцією меблів, британець відправився в Італію, щоб дізнатися про фірму, яка випускає ці ліжечка. Результатом зустрічі стало заснування компанії Cosatto, яка вже через кілька років завоювала успіх на британському ринку. Асортимент Cosatto згодом був істотно розширено. Крім дитячих ліжечок, бренд налагодив виробництво зимових дитячих колясок, товарів для малюків і їх батьків. У 2003 році компанія SupercoverGroup викупила бренд Cosatto, а вже через п'ять років виробничі потужності були повністю оновлені. Це дозволило істотно знизити вартість продукції, залишивши її високу якість незмінною. Сьогодні девіз компанії повністю відображає філософію її творців, які вирішили врятувати світ від нудних товарів для дітей. Співробітники компанії Cosatto відмінно знають, що люблять діти і їх батьки, тому намагаються у всьому їм догодити. Кожен виріб відрізняється своєю індивідуальністю, тому завжди приносить радість своїм власникам. Розробка товарів для малюків здійснюється в головному офісі, який розташовується в Великобританії. Професійній команді експертів, інженерів і дизайнерів вдається виробляти товари, які користуються на світовому ринку незмінним попитом.

Коляски Cosatto є втіленням функціональності. Універсальні, коляски-люльки для новонароджених, прогулянкові моделі для діток старшого віку - в асортименті компанії зі світовим ім'ям кожен зможе підібрати оптимальний для себе і свого чада варіант. Неможливо обійти стороною неймовірно стильний дизайн колясок, які роблять своїх власників унікальними. Соковиті квіткові і абстрактні забарвлення допомагають малюкам вивчати навколишній світ, привертають до себе увагу і свідчать про неординарний смак батьків.

Дитячі автокрісла Cosatto ніколи не підведуть, так як їх якість відповідає найвищим вимогам і міжнародним стандартам. Перед тим, як будь-яка модель виявиться в вашому автомобілі, вона проходить багаторівневий контроль. В асортименті представлені і автокрісла для найменших, і моделі для діток середнього шкільного віку.