Cybex


Всесвітньо відома компанія Cybex отримала своє визнання у 2000 році, з якого по праву вважається великим виробником товарів для комфорту та безпеки дітей. Заснував Cybex батько двох дітей, Martin Pos. Зрозумівши, що на ринку немає достатньо хороших товарів, які задовольняли би всі актуальні потреби малят і надавали їм максимального захисту, чоловік започаткував власний бренд, що став одним з лідерів від початку запуску продукції.

Головним принципом компанії тоді і сьогодні є "S.D.F. – Safety, Design, Functionality" – тобто, пріоритетними критеріями для створення дитячої продукції є безпека, дизайн та функціональність. На думку власника компанії, товари повинні приносити естетичне задоволення, малюкам має бути максимально комфортно в колясках чи автокріслах, а батькам – спокійно за безпеку своїх дітей.

Коляски Cybex підходять не лише новонародженим малюкам, а й більш дорослим дітям. Вони створені з урахуванням усіх аспектів фізіології та потреб дитини, проте особливою гордістю компанія вважає власні автокрісла. Перша ж випущена модель автокрісла Cybex була визнана всією світовою громадськістю і була удостоєна багатьох нагород.

При виробництві продукції використовуються найсучасніші технології та власні розробки, більшість з яких є запатентованими. Компанія постійно перевершує стандарти безпеки і якості, намагаючись усе більше удосконалювати свої вироби.

Країна: Німеччина.