ДоРечі


Відносно молода торгова марка Доречі, заснована в Україні, вже стала відомою за межами Києва, де розміщені виробничі потужності. В даний час асортимент товарів компанії не такий широкий, але він постійно поповнюється, радуючи українських батьків відмінною якістю при низьких цінах.

Теплі хутряні конверти для крихт, аксесуари для колясок, муфти, ковдри, конверти для виписки, виготовлені з натуральних матеріалів. Вони нічим не поступаються дорогим західним аналогам.

Хутряні конверти доречі Royal надійно захищають крихт від вітру і холоду. Вони поміщаються практично в усі моделі колясок, що робить їх універсальними. Дитині в такому конверті буде не тільки тепло, а й вільно, тому що ширина становить 100 сантиметрів. Конверти доречі Royal зроблені з високоякісної плащової тканини і тришарового синтепону, який утримує тепло. Всередині - овчина на тканинній основі. Завдяки резинкам-шнуркам капюшон щільно фіксується навколо дитячої голови. Для безпеки малюка в конвертах передбачені прорізи для фіксації п'ятиточковими ременями. Т-подібна блискавка дозволяє трансформувати конверт в ковдру або ігровий килимок. У конвертах доречі Royal продумана кожна деталь: магнітні кнопки, внутрішня вставка з легко миється в районі ніжок, світловідбиваючі вставки.