FoppaPedretti

Коляска універсальна  2 в1 MYO , колір синійКоляска універсальна 2 в1 MYO , колір синій
17679 грн.
Коляска універсальна 2в1 MYO, Bluesky, колір синійКоляска універсальна 2в1 MYO, Bluesky, колір синій
17679 грн.
Коляска універсальна 2в1 MYO, Simplyred, колір червонийКоляска універсальна 2в1 MYO, Simplyred, колір червоний
17679 грн.
Коляска універсальна 2в1 TUO, AmetistaКоляска універсальна 2в1 TUO, Ametista
12855 грн.
Коляска універсальна 3в1 TUO GLAMOUR, колір джинс з кристалами SwarovskiКоляска універсальна 3в1 TUO GLAMOUR, колір джинс з кристалами Swarovski
17799 грн.

Колись давно,  на горищі будинку у провінції Бергамо в Італії, молодий хлопець по імені Еціо ФоппаПедретті створював свої перші іграшки до яких так тягнулась його душа. Він створював їх з дерев’яних ощепів, що знаходив у дядька в майстерні. Це захоплення з роками переросло в успішний бізнес зі світовим іменем.

У 50-х роках від FoppaPedretti вийшов у світ перший дитячий стілець, пізніше – ліжечка та меблі. Вже в кінці 90-х років асортимент продукції значно розширився виробництвом дитячих колясок та автокрісел.

На разі площа компанії FoppaPedretti займає неймовірну площу і продовжує розвиватися. Запорукою їхнього успіху є незмінна висока якість та стильний зовнішній вигляд продукції, яка щодня знаходить все нових шанувальників.

На сьогодні бренд FoppaPedretti ставлять на третє місце по значимості відомих італійських брендів, після Ferrari – бренду спортивних автомобілів та Parmigiano Reggiano – корпорації відомого твердого сиру.

Країна: Італія.