GB


Корпорація Goodbaby group (GB) була заснована у 1989 році в Китаї. Головною метою та завданням компанії, як і майже тридцять років тому, залишається турбота про маленьких дітей, сім'ї та принесення користі суспільству в цілому. На сьогоднішній день корпорація GB є однією з найбільш успішних у світі в сфері виробництва товарів для дітей. Крім того, бренду вдалося створити найкомпактнішу прогулянкову коляску, яка стане чудовим помічником у подорожах та перельотах в літаку.

Сьогодні корпорація володіє п'ятьма дослідницькими центрами у різних містах Китаю. Над розробкою інноваційних моделей дитячого транспорту працюють більше трьох сотень інженерів і дизайнерів. Головним завданням фахівців бренду GB є вивчення потреб дітей та їх батьків, розробка товарів, які актуальні і затребувані в країнах Європи, США та СНД. Корпорація GB співпрацює з багатьма відомими виробниками дитячих товарів, щоб їх якість покращувалася з кожним днем.

При виробництві товарів використовуються інноваційні матеріали, які володіють гіпоалергенними властивостями. Всі складові проходять багаторівневу перевірку якості та безпеки, відповідаючи найвищим стандартам.

Країна: Китай.