Graco

Коляска прогулянкова EVO ХТ, колір ROCK чорнийКоляска прогулянкова EVO ХТ, колір ROCK чорний
9789 грн.
Коляска MOSAIC, Apple,Коляска MOSAIC, Apple,
4599 грн.
Коляска універсальна 2в1 EVO, ChilliКоляска універсальна 2в1 EVO, Chilli
8979 грн.
Крісло-гойдалка COZY DUET, MINII MONO, колір сірий (жовтий горох)Крісло-гойдалка COZY DUET, MINII MONO, колір сірий (жовтий горох)
3579 грн.
Автокрісло NAUTILUS, колір AluminiumАвтокрісло NAUTILUS, колір Aluminium
6249 грн.
Автокрісло ASSURE, колір CharcoalАвтокрісло ASSURE, колір Charcoal
3579 грн.

Історія компанії Graco починається в 1942 р, коли Расселл Грей і Роберт Коун заснували Graco Metal Products (Філадельфія, США). Протягом 11 років фірма виготовляла запасні частини для автомобілів. У 1953 р Грей покинув фірму, залишивши Коуна в якості єдиного власника компанії - для Graco настав час великих змін.

Рішення нового напряму бізнесу прийшло від Девіда Сейнт, інженера, справжнього майстра своєї справи. Сейнт, батько 9 дітей, часто спостерігав за своїми малюками. Натхненний побаченим, багатодітні батько, чітко розумів потреби малюків і те, що потрібно придумати щось незвичайне для крихіток, те, що може сподобається дітям і їх батькам. В результаті на його креслярське дошці з'явився ескіз першої автоматичної гойдалки. Так світ вперше познайомився з автоматичним гойдалками, так народилася сучасна Graco. Гойдалки Swingomatic стали найпопулярнішим продуктом в США й утримували цю першість 15 років.

Наступним продуктом «від Graco» була складне багатофункціональне ліжечко-манеж «pack-and-play». Його розробив Нейт Сейнт, син винахідника Swingomatic. Манеж з'явився в 1987 році і отримав успіх, аналогічний гойдалці.

Graco першим вивела на ринок travel system - прогулянкову коляску, комбіновану з автомобільним кріслом. Конструкція дозволяє перенести сплячого немовля з вулиці в машину і навпаки.

У 1998 р Graco купує знамениту американську компанію Century Car Seats, об'єднавши цією угодою два найбільш шанованих бренди продукції для дітей в США. Сьогодні Graco - це один з підрозділів компанії Newell Rubbermaid з 1500 співробітниками в усьому світі. Вона продовжує традицію інновацій, розпочату своїми засновниками, пропонуючи споживачам найширший асортимент продукції для дітей.

Рішення, втілені в продукцію Graco, задовольнять Ваші потреби в місті або за містом, в квартирі або приватному будинку, в маленькому або великому автомобілі. Товари Graco зручні, елегантні, мало важать, довговічні, практичні, безпечні, складаються і легко пересуваються. Самі вимогливий батьки залишаться задоволеними продукцією Graco, якість якої підтвердили американські та світові експерти.