Graco


Історія компанії Graco починається в 1942 р, коли Расселл Грей і Роберт Коун заснували Graco Metal Products (Філадельфія, США). Протягом 11 років фірма виготовляла запасні частини для автомобілів. У 1953 р Грей покинув фірму, залишивши Коуна в якості єдиного власника компанії - для Graco настав час великих змін.

Рішення нового напряму бізнесу прийшло від Девіда Сейнт, інженера, справжнього майстра своєї справи. Сейнт, батько 9 дітей, часто спостерігав за своїми малюками. Натхненний побаченим, багатодітний батько, чітко розумів потреби малюків і те, що потрібно придумати щось незвичайне для крихіток, те, що може сподобається дітям і їх батькам. В результаті на його креслярській дошці з'явився ескіз першої автоматичної гойдалки. Так світ вперше познайомився з автоматичним гойдалками, так народилася сучасна Graco. Гойдалки Swingomatic стали найпопулярнішим продуктом в США й утримували цю першість 15 років.

Наступним продуктом «від Graco» було складне багатофункціональне ліжечко-манеж «pack-and-play». Його розробив Нейт Сейнт, син винахідника Swingomatic. Манеж з'явився в 1987 році і отримав успіх, аналогічний гойдалці.

Graco першим вивела на ринок travel system - прогулянкову коляску, комбіновану з автомобільним кріслом. Конструкція дозволяє перенести сплячого немовляти з вулиці в машину і навпаки.

У 1998 р Graco купує знамениту американську компанію Century Car Seats, об'єднавши цією угодою два найбільш шанованих бренди продукції для дітей в США. Сьогодні Graco - це один з підрозділів компанії Newell Rubbermaid з 1500 співробітниками в усьому світі. Вона продовжує традицію інновацій, розпочату своїми засновниками, пропонуючи споживачам найширший асортимент продукції для дітей.

Рішення, втілені в продукцію Graco, задовольнять Ваші потреби в місті або за містом, в квартирі або приватному будинку, в маленькому або великому автомобілі. Товари Graco зручні, елегантні, мало важать, довговічні, практичні, безпечні, складаються і легко пересуваються. Самі вимогливі батьки залишаться задоволеними продукцією Graco, якість якої підтвердили американські та світові експерти.