Inglesina


Перша компанія «Inglesina Baby» з'явилася в грудні 1963 року.

З тих пір ніщо не може зупинити стрімке зростання підприємства. Протягом перших десяти років його основною діяльністю стає випуск колясок в традиційному англійському стилі.

Кожен проект Inglesina підтримується дослідницькою діяльністю маркетингового і виробничого відділів.

На виробничому етапі Inglesina уважно стежить за відбором найкращих і найбільш підходящих засобів і матеріалів для здійснення кожного окремого проекту.

Кожен проект Inglesina проходить ряд тестових випробувань для забезпечення стовідсоткової експлуатаційної та функціональної безпеки виробу.

На останньому етапі необхідно, щоб була успішно проведена сертифікація виробу відповідно до законодавчих норм європейських і міжнародних стандартів якості.

Розвитку кожного окремого проекту приділяється багато енергії, і над ним згуртовано працюють фахівці заводу і не тільки: допомога надходить і з так званих «випробувальних ділянок».

Протягом більш сорока років бренд Inglesina вважається синонімом якості.

Кожен окремий проект перетворюється в конкретний виріб в результаті аналізу ситуації на ринку і вивчення напрямків в моді, які допомагають цьому виробу придбати товарний вигляд і гармонійно вписатися в реальність.