JANE


Компанія JANE була заснована в 1932 році, тоді ремісник Мануель Джейн власноруч зібрав перший «засіб пересування» для новонародженого спадкоємця. Він виявилося настільки якісним, що незабаром Мануель отримав декілька замовлень від родичів та сусідів - таку ж коляску захотіли чимало людей. Саме так і народилася компанія, яка вже багато років дарує дітям усього світу зручні та надійні коляски Jane. У своїй роботі компанія орієнтується на найсуворіші європейські стандарти якості - автокрісла, прогулянкові коляски, стільчики, коляски-тростини та різноманітні аксесуари неодноразово займали призові місця на всякого роду виставках і конкурсах. 

Товари фірми Jane створені, щоб піклуватися про Ваших малюків. Дитячі коляски бренду - мобільні та легкі. Вони зручні для прогулянок у будь-яку погоду, а їх сучасний дизайн високо оцінений на світовому ринку. При розробці і виготовленні товарів для дітей іспанська фірма Jane використовує найостанніші досягнення науки. Ось і зявилося покоління колясок Pro: просте і зручне, практичне, надійне і насамперед унікальне. Тільки фірма Jane досягла того, що всього однією рукою, одним рухом Ви можете встановити і зняти автолюльки Strata і Matrix Light, спальну частину Capazo Transporter.

Jane проводить дослідження й займається дизайном для Вас, для того щоб Ви змогли піклуватися про найважливіше для Вас: про вашу дитину.