Joolz


Компанія Joolz була заснована в Амстердамі Емілем Куененом. Спочатку ідея створення подібної фірми виникла у нього в 2005 році. Сьогодні товари фірми Joolz можна купити в більш ніж 20 країнах світу.

З 2005 року голландська компанія Joolz випускає ряд ергономічних іміджевих колясок, розроблених для максимальної зручності дитини, правильного формування його здоров'я і розвитку малюка з самого народження.

Виготовлення колясок компанії Joolz відбувається з урахуванням думок і побажань батьків. Саме тому дані коляски містять багато важливих деталей. Виробник передбачає наявність знімних миються чохлів, ременів безпеки, можливості регулювання ручки по параметрам висоти. До плюсів виробів Joolz ще варто додати високу прохідність і простоту складання. За допомогою комплектного дощовика можна надійно укрити малюка від дощу і вітру.

Прогулянка, сон, розвиваючі ігри - ось короткий перелік найбільш важливих для маленької дитини елементів в перші роки її життя. Природно, батьки намагаються максимально поліпшити проведення часу малюка: зробити сон найбільш якісним, ігри - веселими і корисними, а прогулянки - цікавими та комфортними. Саме з метою досягти реалізації цих спонукальних причин Joolz вводить музику в коляски. Joolz Tuney - м'яка іграшка з вбудованим динаміком, до якої для відтворення музики можна підключати будь-який MP3-плеєр. Музика займає важливе місце в спектрі продуктів Joolz, оскільки сам Еміль Куен вважає її дуже важливим елементом в житті малюка.

Коляски Joolz ідеальні для використання з народження дитини до трирічного віку. Універсальне шасі легко доповнюється шляхом установки комфортної люльки, що забезпечить чудову прогулянку з новонародженим. Крім того, можна встановити дитяче автокрісло, яке можна використовувати для перенесення для малюка. Така функція вкрай зручна в разі поїздки до лікаря або, наприклад, в магазин, оскільки сплячу дитину можна буде дуже легко взяти на руки, не розбудивши її при цьому. Згодом, коли дитина підросте, люльку можна прибрати, використовуючи коляску як прогулянкову.

Joolz виробляє також аксесуари: сумки-сітки для покупок на коляску, дитячі спальні мішки, сумки для дитячих речей, підстаканники, парасольки.