LONEX


Широко відомий і затребуваний в Європі бренд Lonex вже більше 20 років спеціалізується на виробництві дуже зручних і практичних дитячих колясок. Ця фірма стабільно тримає свої позиції на ринку за рахунок постійного підвищення технологічності і якості своєї продукції. В цілому можна сказати, що дитячі коляски Lonex займають гідне місце серед європейських виробників дитячих колясок. Бренду Lonex цілком вдається задовольняти постійно зростаючі вимоги до продукції з боку батьків.

Дитяче здоров'я, комфорт і безпека - ось головна мета бренду Lonex. Коляски радують око сучасним і яскравим дизайном, причому абсолютно всі тканини і барвники атестовані на факт безпеки навіть для новонароджених діток. Кожна коляска відповідає європейському знаку безпеки «В», на що є відповідна документація.

Внутрішній контроль якості бренду Lonex і сучасні виробничі лінії дозволяють досягати 100% гарантії якості кожного виробу, яке потрапляє в продаж. Технологи бренду Lonex гарантують якість своїх дитячих колясок і можливість їх безвідмовного використанні протягом багатьох років. На коляски бренду Lonex надається шестимісячна гарантія від заводу-виготовлювача.