Maclaren


Якщо запитати у мешканки Туманного Альбіону - яка у Вас коляска? Кожна друга відповість - Maclaren. Та й у Західній Європі, кожна п`ята тростина - Maclaren, і у кожної «зіркової» голлівудської матусі теж така прогулянка. Напевно, тому є причини, давайте разом розбиратися які...

Народження першого онука надихнуло колишнього льотчика-випробувача і авіаінженера Оуена Макларена на створення коляски, що складається в тростину за принципом парасольки. Його легкий, мобільний і разом з тим стійкий винахід звільнив батьків від громіздких й незручних дитячих колясок. Нова коляска зробила революцію в галузі засобів перевезення дітей і стала іконою стилю.

Засноване підприємство Maclaren як і раніше є провідним у своїй галузі за частиною інновацій, якості та дизайну, виробляючи стильний товар на колесах , аксесуари, іграшки і всю палітру біокосметичної продукції по догляду для батьків, а також маленьких і грудних дітей. "Ми хочемо створювати таку продукцію , яка пропонує саме те, що бажають мами і що потрібно малюкам", - стверджують в компанії.

Будучи світової маркою, Maclaren надає підтримку міжнародним та місцевим благодійним організаціям, які піклуються про здоров`я і самопочуття сім`ї  - таким, як The Hunger Project, Kids in Distressed Situations Inc. і Baby Buggy. Шляхом соціально відповідальної поведінки підприємство виступає за охорону навколишнього середовища, дотримуючись наступних принципів: зменшення, повторна переробка та вторинне використання.

Що відрізняє коляску Maclaren від інших колясок - тростин: