Maclaren

Дощовик Major BlackДощовик Major Black
1271 грн.
Органайзер універсальний BlackОрганайзер універсальний Black
750 грн.
Органайзер універсальний Twin Black/BlackОрганайзер універсальний Twin Black/Black
850 грн.
Парасолька BlackПарасолька Black
999 грн.
Парасолька SilverПарасолька Silver
999 грн.
Муфта для ніжок BMW BlackМуфта для ніжок BMW Black
3999 грн.
Сітка москітна універсальнаСітка москітна універсальна
999 грн.
Коляска тростинка Techno XT Albert ThurstonКоляска тростинка Techno XT Albert Thurston
12749 грн.

Якщо запитати у мешканки Туманного Альбіону - яка у Вас коляска? Кожна друга відповість - Maclaren. Та й у Західній Європі, кожна п`ята тростина - Maclaren, і у кожної «зіркової» голлівудської матусі теж така прогулянка. Напевно, тому є причини, давайте разом розбиратися які...

Народження першого онука надихнуло колишнього льотчика-випробувача і авіаінженера Оуена Макларена на створення коляски, що складається в тростину за принципом парасольки. Його легкий, мобільний і разом з тим стійкий винахід звільнив батьків від громіздких й незручних дитячих колясок. Нова коляска зробила революцію в галузі засобів перевезення дітей і стала іконою стилю.

Засноване підприємство Maclaren як і раніше є провідним у своїй галузі за частиною інновацій, якості та дизайну, виробляючи стильний товар на колесах , аксесуари, іграшки і всю палітру біокосметичної продукції по догляду для батьків, а також маленьких і грудних дітей. "Ми хочемо створювати таку продукцію , яка пропонує саме те, що бажають мами і що потрібно малюкам", - стверджують в компанії.

Будучи світової маркою, Maclaren надає підтримку міжнародним та місцевим благодійним організаціям, які піклуються про здоров`я і самопочуття сім`ї  - таким, як The Hunger Project, Kids in Distressed Situations Inc. і Baby Buggy. Шляхом соціально відповідальної поведінки підприємство виступає за охорону навколишнього середовища, дотримуючись наступних принципів: зменшення, повторна переробка та вторинне використання.

Що відрізняє коляску Maclaren від інших колясок - тростин: