Maxi-Cosi


Maxi-Cosi – це відомий світовий бренд, що працює більше 50 років, чудово орієнтуючись в потребах батьків і дітей. В компанії завжди прагнули зробити життя батьків простішим, сприяти їхньому проведенню часу з дітьми.

Історія бренду почалась ще тоді, коли засоби безпеки в автомобілях не були популярними і кожен для себе вирішував чи потрібні вони взагалі. Maxi-Cosi став першим, хто створив автокрісло з кріпленням проти ходу авто, яке ззовні нагадує наші сучасні автокрісла. Команда компанії спонукала владу до перегляду стандартів безпеки на дорозі та затвердження нових. Maxi-Cosi є винахідником популярної системи подорожей 3-в-1 з автокріслом замість люльки, що отримало назву Maxi-Taxi і користується популярністю й досі.

Неймовірний грошовий капітал, час і сили вкладаються в розробки автокрісел. Тепер Maxi-Cosi входить до складу корпорації Dorel Industries Inc і продовжує розвиватися. Обороти Dorel Industries Inc дозволяють використовувати передові технології, втілюючи в життя найсміливіші задуми для створення кращих засобів безпеки й комфорту для дітей. Maxi-Cosi є світовим лідером серед виробників кращих засобів безпеки в дорозі!

Країна: Голландія.