mifold

Чохол для mifold / Designer Gift Bag / Slate GreyЧохол для mifold / Designer Gift Bag / Slate Grey
435 грн.
Автокрісло - бустер mifold / Denim BlueАвтокрісло - бустер mifold / Denim Blue
1999 грн.
Автокрісло - бустер mifold / Lime GreenАвтокрісло - бустер mifold / Lime Green
1999 грн.
Автокрісло - бустер mifold / Pearl GreyАвтокрісло - бустер mifold / Pearl Grey
1999 грн.
Автокрісло - бустер mifold / Perfect PinkАвтокрісло - бустер mifold / Perfect Pink
1999 грн.
Автокрісло - бустер mifold / Slate GreyАвтокрісло - бустер mifold / Slate Grey
1999 грн.
Автокрісло - бустер mifold / Taxi YellowАвтокрісло - бустер mifold / Taxi Yellow
1999 грн.

Mifold – це ізраїльська компанія, що була заснована у 2013 році батьком 3-х дітей Джоном Самроєм. Його ідеї дуже прославили молодий бренд. Гучним винаходом стало мініатюрне крісло-бустер для поїздок у автомобілі, що з легкістю поміщається у маленьку сумочку, завдяки чому може бути завжди під рукою.

До створення крісла Джона підштовхнула думка про те, що його дорогі діти не можуть бути в безпеці постійно, їдучи, наприклад, у таксі чи в чужому автомобілі. Якщо брати автокрісло в оренду на час подорожі, це є не гігієнічно та виходить досить недешево, тому батько створив мобільний і компактний бустер, який в таких випадках значно підвищує безпеку дітей під час поїздок.

Крісло Mifold має запатентовану конструкцію, що відповідає базовим стандартам безпеки ECE44 і виготовлене з високоякісних міцних матеріалів. Бустер не може використовуватися замість звичайного автокрісла, але воно чудово підійде у вигляді доповнення в подорожах. Джон Самрой продовжує створювати продукти, головними ідеями яких є функціональність та безпека.

Країна: Ізраїль.