MIMA


Мета бренду MIMA - створення новаторських дитячих товарів, які гармонійно поєднують в собі комфорт, функціональність, інноваційну естетику. Продукція бренду є результатом ретельних досліджень потреб сім`ї, внаслідок чого, вироблені коляски ідеально підходять для сучасних батьків.

Коляски MIMA розроблені нашими сучасниками. У 2008 році в Іспанії, молоді батьки Іоланда і Деві, які виховують двох дітей, вирішили створити список ідей про нові товари для дітей, які, на їх думку, могли б допомогти майбутнім батькам зробити їх життя легшим та приємнішим.

Першою ідеєю звичайно ж була коляска - найперший транспортний засіб дитини і головний помічник батьків в перші 3 роки життя малюка. Приступивши до ретельного пророблення всіх деталей , в результаті були розроблені 2 коляски: Kobi і Xari. Так народився новий бренд: MIMA. Вперше коляски MIMA були презентовані публіці на Міжнародній виставці дитячих товарів Kind und Jugend в Кельні в 2009 році. І відразу ж коляска Кобі отримала приз за найбільш інноваційний продукт року. Через кілька місяців подальшого доопрацювання, MIMA запустили серійне виробництво колясок.

Інші ідеї MIMA продовжують втілюватися в життя й закохувати в себе сучасних батьків.