Morgenroth


Невелике містечко Зоннеберг по праву вважається батьківщиною дитячих іграшок, так як саме тут, в південній частині Тюрінгії, був в 1901 році засновано Німецький музей іграшки. Немає нічого дивного в тому, що компанія Morgenroth Plüsch GmbH була заснована тут. І сьогодні, через майже три десятиліття з дня реєстрації торгової марки, штаб-квартира німецького бренду розташовується недалеко від Зоннеберг. Найкращі зразки м'яких іграшок сьогодні можна придбати і в Україні.

Завдяки багаторічному досвіду роботи фахівцям німецької компанії Morgenroth Plüsch GmbH вдається постійно дивувати своїх постійних і нових клієнтів новинками в області розробки, виробництва і продажів виробів з неймовірно ніжного навпомацки плюшу, який відрізняється бездоганною якістю. Передова товарна продукція Morgenroth Plüsch GmbH безупинно поповнюється широким асортиментом іграшок. У поєднанні з конкурентоспроможним співвідношенням доступної ціни і високої якості м'які іграшки німецького бренду завжди користуються попитом. Укласти договір на імпорт іграшок Morgenroth Plüsch GmbH - удача, яка вже посміхнулася багатьом партнерам в Німеччині і в інших країнах світу.

Пріоритетом роботи німецької компанії Morgenroth Plüsch GmbH є дотримання найсуворіших вимог, які на законодавчому рівні висуваються до продукції, яка випускається для маленьких дітей. Для маленьких дослідників іграшки Morgenroth Plüsch GmbH абсолютно безпечні! Про це свідчить наявність сертифіката якості EN71, який видається товарам, відповідним європейським нормам якості і безпеки. Ідеальної якості продукції для дітей компанії Morgenroth Plüsch GmbH вдається домагатися регулярними перевірками технології виробництва, які проводяться як самим виробником, так і незалежними лабораторіями випробувальних інститутів.