Natura House

Гель заспокійливий для дітей після укусів комарів та комах, Бай Бай Байт, 20 мл.Гель заспокійливий для дітей після укусів комарів та комах, Бай Бай Байт, 20 мл.
80 грн.
Гель заспокійливий для шкіри після укусів комарів і комах, «Zinzala», 20 мл.Гель заспокійливий для шкіри після укусів комарів і комах, «Zinzala», 20 мл.
76 грн.
Засіб захисний для шкіри від укусів комарів і комах, 50 мл.Засіб захисний для шкіри від укусів комарів і комах, 50 мл.
170 грн.
Спрей захисний для шкіри від укусів комарів і комах 100 мл.Спрей захисний для шкіри від укусів комарів і комах 100 мл.
175 грн.

Історія бренду почалась з італійської сім’ї Спіалтіні, яка придбала косметичну компанію Biokosma, отримавши ліцензію на виробництво і збут товару в Італії.

Ідея створення Natura House взяла свій початок з бажання створювати максимально натуральні продукти природного походження. В кінці 70-х років було прийнято рішення відійти від стандартів й розробити власну технологію, зосереджену на використанні органічних речовин за традиційними італійськими рецептами. Так у 1988 році був заснований бренд Natura House.

На сьогодні компанія стала відомою у всьому світі. Уся косметика проходить тестування у власній лабораторії на базі Павійського університету, одного з найвпливовіших в Європі.

Основа кожного розробленого продукту базується на традиційних італійських рецептах краси з використанням до 99 відсотків живих та органічних продуктів, що дозволяє використання синтетичних речовин лише у вигляді допоміжних компонентів, коли стабільності суміші не можна досягнути іншим шляхом.

Країна: Італія.