OK Baby


OK BABY - це турбота про малюків з самого народження. Мільйони батьків довіряють OK BABY, компанії з 30 річним стажем у виробництві практичної та функціональної продукції для дітей. З OK BABY ви внесете радість в життя малюка і покажите йому новий і безтурботний світ, світ задоволень і новинок.

OK BABY є найбільшим європейським виробником товарів для дітей з пластику. В жодного бренда Ви не знайдете такого широкого асортименту і таких несподіваних рішень. OK BABY подбав, щоб водні процедури для Вашого малюка були дуже приємними, корисними й безпечними. Це ж стосується і дитячої гігієни - продумано все до дрібниць, а широкий асортимент допоможе підібрати саме те, що підходить вашому малюку. І вдома, і в дорозі, рішення від OK BABY зроблять щоденні процедури максимально комфортними!

Одна з безперечних переваг OK BABY - це те, що вся продукція виробляється в Італії, що дозволяє здійснювати постійний контроль якості. Виробничі площі фабрики розташовані в муніципальному окрузі Тельгате, в провінції Бергамо і становлять понад 8.000 квадратних метрів. Територія провінцій Бергамо і Брешії завжди славилася двома промисловими школами: обробкою пластмас і товарами для дітей. OK BABY об`єднала обидві школи, що дозволило їй поєднати традиції виробництва та інноваційні ідеї. Новітнє обладнання, високоякісна сировина, тісна робота з лікарями педіатрами дозволили компанії створити оптимальні рішення для малюків. Вся продукція OK BABY пройшла безліч тестів і підтвердила свою якість сертифікатом ISO 9001:2000 , а також іншими європейськими сертифікатами якості.

Будучи великим виробником, OK BABY залишається сімейною компанією, для якої власне ім`я дорожче короткочасної наживи. Тому, купуючи продукцію представленого бренду, Ви завжди можете бути впевнені, що купуєте для своєї дитини тільки найкраще, надійне та функціональне!