Quinny


Компанія Quinny - один з найбільш популярних європейських брендів, що відрізняється застосуванням інноваційних технологій, ергономічним дизайном, ексклюзивною стилістикою і високими стандартами безпеки товарів. Сьогодні він спеціалізується на виробництві продуктів для дітей та їх батьків: колясок і аксесуарів до них.

Quinny - це моделі ультрасучасних колясок, які поєднують у собі велику кількість аксесуарів, надзвичайно високий рівень універсальності вузлів, високу надійність, яскраве забарвлення і сучасні технічні рішення.

Дитячі коляски від Quinny - загальновизнаний еталон комфорту, а також безпеки дитини: широкий асортимент модельного ряду колясок цього бренду дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант для кожної дитини. Відмінні відгуки є не тільки у звичних для всіх колясок-люльок. Покупці продукції цього виробника захоплено характеризують і лінійки більш сучасних моделей колясок Quinny, наприклад, прогулянкових або модульних варіантів, колясок-тростин, трансформерів.

Quinny входить в уявний перелік найбільш улюблених батьками брендів світу. Особливо помітна ця тенденція в Європі. Продукти даного бренду, за відгуками, мають такі переваги як точні інноваційні технології, чудову стилістику і неймовірно яскраву й багату палітру кольорів, одночасно надаючи споживачеві високий рівень якості та відповідності стандартам безпеки.