ROMER


Це сімейна компанія, що почала свою роботу ще у далеких 30-х роках минулого століття і спеціалізувалась на виробництві дитячих колясок. У часи Другої Світової війни продажі сильно пішли на спад.

У 1958 році Річард Ромер, що керував тоді підприємством, зацікавився виробництвом трьохточкових ременів безпеки для автомобілів, які лише почали входити у моду. На той час у цій сфері не було жодного конкуруючого підприємства і, ризикнувши,  виробництво перекваліфікували на ремені безпеки. Річарда не покидала думка про те, що дорослі ремені погано пристосовані для дітей і не надавали належної безпеки. Тоді він вирішив об’єднати досвід виробництва колясок з ременями безпеки.

Перша експериментальна модель автокрісла була створена у 1969 році. Справжній тріумф до компанії ROMER прийшов у 1971 році з виходом в світ автокрісел Romer Peggy. Цю модель вирізняв столик безпеки у вигляді подушки яскравого оранжевого кольору. Такий варіант автокрісла дуже запам’ятовувався і продукція швидко розійшлася по новим домівкам.

Сьогодні компанія Romer працює сумісно з компанією Britax – британським виробником автокрісел. Вони є світовими лідерами серед виробників якісних і безпечних дитячих автокрісел та товарів для дітей.

Країна: Німеччина, Британія.