Silver Cross


Silver Cross – світовий лідер і першопроходець в сфері виробництва колясок для дітей. Свій шлях бренд почав в британському Йоркширі, де в 1877 році талановитий винахідник Уільям Уілсон вніс модернізації до коляски – інноваційну систему пружин і двосторонній капюшон, що користувалися великою популярністю серед людей.

У 1920-х роках Silver Cross стала першим і єдиним виробником та постачальником колясок для Королівської сім’ї. В 50-х роках коляски, створені компанією, називали Роллс-Ройсами для малюків, завдяки їхній якості та новизні. У 1948 році маленький принц Чарльз отримав на замовлення свою першу коляску, складену вручну за спеціальним замовленням. До того часу асортимент Silver Cross вже дуже збільшився, а новостворені коляски-трансформери почали транспортувати до усіх куточків світу.

До початку 60-х років бренд запустив у виробництво ряд нових моделей, що змінювалися відповідно до потреб сучасних батьків і дітей. До кінця століття Silver Cross став найбільшим виробником колясок і в наш час компанія продовжує турбуватися про малюків по всьому світу.

Silver Cross – це історія, це любов, це життя!

Країна: Британія.