SMART TRIKE


SMART TRIKE – це світовий бренд, що спеціалізується на виробництві та продажі трьохколісних велосипедів. Компанія була народжена в Ізраїлі у 2004 році і подалася, мов немовля, пізнавати світ.

Бренд набрав шалених висот за маленький проміжок часу і зайняв лідируючі позиції у своїй сфері. Він неодноразово отримував нагороди за велосипеди для дітей, які досягли десятимісячного віку. У 2009 році на виставці в Нюрнберзі торгова марка Smart Trike стала володарем міжнародної нагороди «Кращий інноваційний продукт», яка була присуджена в категорії «Розваги і спорт».

У 2011 Smart Trike продав більше 1 600 000 велосипедів і було підраховано, що по всьому світу бренд продає по три велосипеда щохвилини! Продукція Smart Trike успішно реалізується у 56 країнах світу, в тому числі й в Україні.

Виробництво компанії зосереджене у Китаї, задля забезпечення більш низької собівартості. Проте, виготовляється маленький транспорт лише з використанням новітньої німецької техніки.

Асортимент Smart Trike включає велосипеди для дітей від 10 місяців, від 15 місяців і від 3-х років. Усі моделі функціональні та ростуть разом з дітьми, деякі з них мають іграшки або додаткові колеса. Велосипеди обладнані ременями безпеки і обмежувачами, регульованою підніжкою та капюшоном для того, щоб Вашій дитині було комфортно подорожувати.

Безпечність продукції повністю перевірена та сертифікована за високими стандартами якості, що була підтверджена незалежними установами США, Европи, Канади й Австралії.

Країна: Ізраїль, Китай.