Smoby


За час свого існування компанія пройшла нелегкий довгий шлях виробництва, змін та перероджень.

Ще у 1924 році, тоді під назвою Moquin-Breuil, виготовлялися трубки для куріння табака. Пізніше, у 40-х роках виробництво перекваліфікувалось на пластикові вироби для дизайну домівок. Лише у 1970 році компанія починає продавати вироби для дітей уже під торговою маркою Smoby.

По дорозі до успіху, Smoby купила акції кількох компаній, зокрема бренд Superjouet, що дозволило компанії по трохи збагатитися. У 90-х роках Smoby викупили заводи Ecoiffier і з тих пір виготовляли дитячі товари з високоякісного міцного пластику, що навіть витримував мороз до -25 градусів. У 2003 році компанія придбала Majorette-Solido, під маркою якого виробляли іграшкові машинки і мотоцикли. У 2005 році компанія Berchet Berchet, що спеціалізується на виготовленні пластикових будиночків і гірок, так само увійшла до складу Smoby.

У 2007 році компанію настигли темні часи і їм довелося продати свої активи. У 2008 році Smoby придбала німецька компанія Simba Dickie Group.

Сьогодні під брендом Smoby в широкому асортименті виготовляється дитяча продукція для ігор та розвитку, велосипеди і коляски, настільні ігри для дітей і дорослих, дитячі садові будиночки для активних ігор, і ще чимало цікавинок.

Велику увагу компанія приділяє саме якості та безпеці. Не менша увага зосереджується на функціональності, задля максимального задоволення потреб дітей та дорослих.

Країна: Франція.