Stokke


Сучасний виробник дитячих елітних меблів Stokke колись починав свій шлях з виробництва меблів для дорослих та товарів для дому. Меблі мали величезну популярність завдяки орієнтації на якість та досягнення максимального комфорту.

У 1965 році було створене крісло Swing Star, що має кілька положень та повертається на 360 градусів по осі. Новинка в мить отримала схвалення людей та стала бестселером, вказавши виробництву компанії подальший хід. 1972 рік для Stokke став кроком у нове майбутнє, адже саме тоді світ побачила нова розробка норвезького дизайнера Пітера Опсвіка – інноваційний стілець, під назвою Tripp Trapp,  який росте разом із дитиною. Він викликав шалений ажіотаж, завдяки своїй формі та високому сидінню, що дозволяє дитині приєднатися до обіднього стола разом з батьками і більше спілкуватися з ними. У 1999 році компанія випускає ліжечко Sleepi, незвичної овальної форми, що втілює ідею комфортного гнізда. У 2003 року компанія виходить на новий рівень та випускає у світ коляску з незвично високим сидіння та позицією «до мами».

З 2006 року компанія повністю перейшла з виробництва меблів для дорослих на дитячі товари, які дуже добре зарекомендували себе.

Країна: Норвегія.